R. Green
(England um 1880) "Landschaft", Öl auf Leinwand, signiert, datiert 1883, 76,5 x 63,5 cm, gerahmt, doubliert, restauriert
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
02.11.2017 - 15:06
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
R. Green
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti a šperky |
Datum: | 02.11.2017 - 15:06 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 30.10. - 02.11.2017 |